Vezetői Asszisztens

Richter gedeon nyrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A Gyógyszergyártási Igazgatóság felsővezetőinek napi ütemtervének kezelése és szervezéseTalálkozók és megbeszélések előkészítése, a szükséges dokumentáció és információk előkészítéseE-mailek, telefonhívások és levelezés kezelése a vezető nevében, szükség szerint válaszadás vagy irányításFontos dokumentumok, prezentációk és jelentések előkészítéseUtazások és szállások szervezése, az utazással kapcsolatos dokumentumok előkészítéseAz irodai raktár és szükség szerint a beszerzések és készletgazdálkodás kezeléseProjektekben való részvétel és adminisztratív támogatás nyújtása a projektekben dolgozó csapatoknakAz információs folyamatok hatékony és bizalmas kezeléseElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalomEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk Tapasztalat team asszisztensi, szakmai asszisztensi vagy vezetői asszisztensi munkakörbenMagabiztos Microsoft Office ismeret:
Excel, PowerPointKommunikációképes angol nyelvtudásKitűnő szervező- és időkezelési képesség