Irodai Asszisztens - Veszprém

Man at work humánszolgáltató és személyzeti tanácsadó kft. - Veszprém
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
A vállalkozás háttéradminisztrációjának
ellátása, megszervezése
Céges bankszámla kezelése, utalások indítása
Meglévő és új partnerekkel való
kapcsolattartás, magyar és angol nyelven
Ügyfelek megrendelések fogadása és
visszaigazolása emailben és telefonon egyaránt
Munkalapok feldolgozása, hiányzó adatok
begyűjtése, teljesítésigazolások elkészítése, számlázás, számlák
nyilvántartása, kintlévőségek kezelése
Gépjármű flottával kapcsolatos szervezési és
adminisztratív tevékenységek ellátása (műszakik, szervizelés,
biztosítások)
Szakterületekkel szoros együttműködés a
megrendelt szolgáltatások gördülékeny kivitelesése érdekében (könyvelővel,
jogásszal, munkavédelmi felelőssel, szervízüzem dolgozóival)
Pályázatokkal kapcsolatos határidős
adminisztratív feladatok elvégzése
Ügyvezető, művezető, tulajdonos munkájának
támogatója
A szervízszolgáltatások nyújtásához szükséges
műszaki árajánlatok és költség kalkulációk elkészítése vezetői /
tulajdonosi instrukciók alapján
A megrendelés teljesítéséhez szükséges anyag
és alkatrészek beszerzése, csomagküldő szolgáltatók koordinálása, kritikus
alkatrészhiány esetén személyes árubeszerzés szakáruházakból
Elvárások:
Minimum érettségi
Kommunikációs angol nyelvtudás, szóban és
írásban is
Pénzügyi területen szerzett tapasztalat vagy
közgazdasági végzettség
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű Word, Excel ismeret
Pontosság, precíz munkavégzés
Billingo számlázási program ismerete
előnyt jelent
A
Munkáltató ajánlata:
Éves bónusz
Munkábajárás támogatása
Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
Családias légkör
A
Munkavégzés helye:
Veszprém
A
Munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti
Tanácsadó Kft. ipari szervízszolgáltatások nyújtásával foglalkozó partnere
Számára toboroz szakembereket.