Vezető Vállalati Ügyfélkapcsolattartó

Ing bank n. v. magyarországi fióktelepe - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

- Ügyfélkapcsolatok kialakítása, fenntartása és fejlesztése a nagyvállalati ügyfélkörben - A banki termékportfólió ajánlása az ügyfélkör részére, tranzakciók koordinálása,keresztértékesítés - Specifikus üzleti lehetőségek azonosítása, megfelelő pénzügyi megoldások kifejlesztése ésfelajánlása az ügyfelek részére, árazási döntések előkészítése - A Bank képviselete üzleti rendezvényeken, networking - Riporting és portfólió monitoring - Üzlet- és folyamatfejlesztésre vonatkozó javaslatok megfogalmazása és képviselete - Multinacionális környezetet, nemzetközi vállalatot és a kultúrák sokszínűségét - Modern, kellemes munkahelyi légkört, rugalmas hibrid munkavégzést, jó technikaifelszereltséget az otthoni munkához is - Partnerként kezeljük egymást, a kor nálunk nem számít - Felelősségteljes munkát végzünk és keressük a kihívásokat - Támogatjuk a személyes és szakmai fejlődést - Versenyképes kompenzációt, változatos juttatásokat kapunk, fókuszban van a wellbeing - Főiskolai vagy egyetemi diploma preferáltan pénzügyi, kereskedelmi - Min. 5-7 év releváns banki tapasztalat - Alapos termék- és banki folyamat ismeretek - Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban - Számítógépes ismeretek:
MS Office - Csapatjátékos, ügyfélközpontú szemléletmód - Proaktivitás, kezdeményezőkészség - Kapcsolatteremtő képesség, aktív üzleti kapcsolati háló megléte