Vezető Orvos/Termelésvezető

Sajó stone kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Biztosítja a centrum tevékenységének orvosszakmai megfelelősségét, felügyeletét, orvosszakmai vonatkozásban képviseli a centrumotOrvos munkatársak és a centrum dolgozóinak oktatása/betanítása, minősítési folyamatban való részvételA plazma megfelelő körülmények közötti tárolásának, csomagolásánakfelügyeleteA donorok felvilágosításának, tájékoztatásának, kivizsgálásának felügyelete és ellenőrzéseOrvos szakmai szempontból a centrum dolgozóinak a felügyeleteBeosztások készítése donorvizsgáló orvosok, donorvizsgálók tekintetébenEllenőrzéseken, auditokon történő részvételGMP előírások szerinti gyártási folyamat ellenőrzése és felügyeleteGyártási dokumentumok és laboratóriumi eredmények ellenőrzéseVersenyképes fizetés és évenkénti béremelésTeljes munkaidő, alkalmazotti jogviszonyKiváló munkakörülmények, hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil közegbenMobiltelefonOrvosi végzettségÉrvényes működési igazolvány, MOK tagságVezetői tapasztalatKiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képességDöntéshozatali, szervező- és problémamegoldó képességFelhasználói szintű számítógépes ismeretekAktív középfokú angol nyelvtudásSzabályzatok elkészítésének támogatása, SOP írása és rendszeres felülvizsgálata a minőségbiztosítási vezetővel1 éves plazma üzletágbanszerzett gyakorlatitapasztalatdonorvizsgáló orvoskéntTranszfuziológiai szakvizsga