Vezető Látszerész/Üzletvezető Helyettes

O3 optika kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Az üzlet sikeres működésnek biztosítása, aktív értékesítésaz üzletben dolgozó csapat irányítása, motiválása,egyéni és csapat célok kitűzése, a legmagasabb szintű kiszolgálás megköveteléseárubeszerzés, részvétel a modellek kiválasztásában, reklamációk, visszáruk intézésea forgalom, árukészlet folyamatos nyomon követéseáruátvétel, árukihelyezés az arculati elvárásnak megfelelőena személyi feltételek biztosítása munkaszervezés, munkabeosztás, szabadságokúj munkatársak betanításaa leltározás előkészítése, irányításaaz üzletvezető munkájának segítése, távollétében helyettesítéseFiatal dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezetVersenyképes fizetés, egyéb juttatásokDolgozói kedvezmények - Látszerész végzettség, és/vagy több éves szakmai tapasztalat- Angol nyelvtudás- Ápolt, elegáns megjelenés - Jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó képesség- Önmagát és másokat motiválni, irányítani képes személyiség- Eredmény orientált, dinamikus egyéniség- Megosztott figyelemre, prioritások felállítására alkalmasság- Divat és legújabb trendek iránti fogékonyság- Kitűnő számítástechnikai tudás- üzletvezető/helyettesi tapasztalat- tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás- "
B"
Kategóriás jogosítvány