Vezető – Költségkoordináció, Hajtásrendszer Fejlesztés

Audi hungaria zrt. - Győr
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Egy csapat szakmai és fegyelmi irányításaA Hajtásrendszer Fejlesztés költségvetési ellenőrzése az összes fejlesztési projekt üzembe helyezési folyamatának irányításán és ellenőrzésén, az év folyamán és az éves költségvetési jelentéstételén, valamint a könyvelésen keresztülKöltséghelyek és a szegmenssel kapcsolatos, átfogó pénzügyi beszámolásA fejlesztés beruházási projektjeinek pénzügyi koordinációja és a hosszú távú tervezéseKöltség, kapacitás, eredmény és határidő nyomon követése a tervezett és a tényleges költségek tekintetébenÓradíj meghatározása a fejlesztést érintő projektek és erőforrás-tervezés alapjánMegbízás-, kapacitás- és határidőkövetésKommunikációs stratégia kidolgozása és az összes hivatalos kommunikációs tevékenység ellenőrzése különböző médiacsatornákon keresztül a motorfejlesztés, valamint a járműfejlesztés részéreA műszaki rizikómanagement koordinálása és szervezése a vállalaton belül, különösen a műszakimotorfejlesztésen belülFolyamatoptimalizálási tevékenységek ellenőrzése és koordinálása a műszaki motorfejlesztésen belülA terület erőforrásainak például:
költségvetés, személyzet, járművek ellenőrzéseKöltségvetési folyamatok optimalizálásaAz Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb..Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja. Ha többet szeretne tudniEz az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.A munkavégzés helye:
Győr Referenciakód:
GYDP46702Befejezett közgazdasági tanulmányokkal rendelkezik üzleti adminisztráció, közgazdaságtan vagy menedzsmentLegalább 5 év menedzsment / vezetői tapasztalata van egy nemzetközileg működő vállalat pénzügyi funkciójábanTárgyalóképes német nyelvtudása van és legalább középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik írásban és szóbanMagas ügyfélorientáltság, megoldásorientált és strukturált gondolkodásmód jellemziAnalitikai, valamint csapatmunkára való képessége erősKommunikációs és szervezési készségek jellemzikRészletes német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként, melyben idegen nyelvtudásait, annak szintjeit is jelölje meg!