Vezető Jegyvizsgáló

Máv-start zrt. - Hajdú-Bihar Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

- a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon való részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése- a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása- meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulására- tanfolyam kezdete:
2024. 07.01.- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is- béren kívüli juttatások- a tanfolyam idejére szállás biztosítása- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére- 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is- kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség- középfokú állami iskolai végzettség - orvosi alkalmasság- erkölcsi bizonyítvány- a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés- érettségi