Vezető Gondozó

Nádudvari református egyházközség idősek otthona - Szeged
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Vezető gondozót keresünk házi segítségnyújtó szolgálatunkba, aki koordinálja a szolgálat munkáját. Feladata lesz az ápolók, gondozók munkájának irányítása, segítése és a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Bővebben arról, hogy mit takar a munkakör:
A gondozók napi, heti tevékenységének megszervezése, irányítása, szakmai segítése
A leendő ellátottak megkeresése a szerződéskötéshez, segítő kapcsolat kiépítése
A dokumentációk folyamatos, napra kész vezetése
Fontos, hogy:
A leendő munkatárs rendelkezzen felsőfokú szakirányú végzettséggel
Legyen jó kommunikációs, szervező és vezetői készsége
Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
Előnyt jelent:
Az idős ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalt
Magabiztos számítógép felhasználói ismeret, (word, exel, Powerpoint)
Munkavégzés helye
5300 Karcag, Varró utca 5.