Vevőszolgálati És Logisztikai Koordinátor

Lidea hungary kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatos kapcsolattartás a vállalaton belüli logisztikai és értékesítési területekkelangol és magyar nyelvenEllátási lánc megfelelő dokumentációs rendjének kialakítása, betartásaVállalatirányítási rendszer karbantartása, adatok és folyamatok frissítéseÜgyfélkapcsolati feladatok ellátásaA vevőkkel kötött szerződések ügyintézéseÁrajánlatok készítéseKi- és beszállítások ügyintézése, dokumentálása, fuvarozási szolgáltatások megrendelése szerződött alvállalkozóktólKimenő számlák elkészítéseA kimenő számlák pénzügyi teljesítésének nyomon követéseKészlet/értékesítési jelentések készítéseA vevőkkel folytatott promóciós kampányok ügyviteli támogatásaversenyképes fizetéscafeteriacéges laptop, mobiltelefonmin. heti 1 nap home-officeönálló munkavégzéshatározott 12 hónapKiváló magyar és társalgási szintű, biztos angol nyelvtudásFőiskolai végzettség3-5 év hasonló szakterületen szerzett tapasztalatMagas szintű felhasználói számítógépes ismeretekCsapatszellem, szakmai fejlődés iránti igényPontos, precíz munkavégzés, határozottságKezdeményezőkészség, proaktív hozzáállásJó kommunikációs készség, problémamegoldó képességSAP ismereteCRM rendszer ismerete