Vevői Reklamációkezelő

Rosenberger magyarország kft. - Jászárokszállás
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség- problémák eseténTermékminőség- problémák esetén vevői látogatásokon való aktív részvétel, vevői kiértékelések nyomon követéseA beérkező minőségügyi reklamációk kezeléseHibaanalízis készítése az ismert hibaanalitikai eszközökkel, helyesbítő és megelőző intézkedések definiálásában- illetve bevezetésében aktív részvétel és nyomon követésEgyüttműködés a társosztályokkal és a Németország-i anyacéggelFolyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségVersenyképes juttatási csomagModern technológia és tiszta munkakörnyezetCsaládias hangulat, összetartó kollégákMűszaki rajzolvasási tudás és mérőeszköz ismeretLegalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalatMinimum középszintű, magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyarántJó kommunikációs és problémamegoldó képességSzervezőképesség, önálló döntéshozatalCsapatban történő precíz, pontos munkavégzésAutóiparban szerzett tapasztalatVevői auditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalatHibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete 8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, CPL, MSA, SPC