Vevői Kapcsolattartó Mérnök Matsol - Minőségügyi Területre

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Közvetlen kapcsolattartás a kiemelt, stratégiailag fontos vevőkkel, kizárólag idegen nyelven minőségi elvárások / kérdések / eltérések egyeztetése – napi kapcsolattartás:
Vevői elvárásokhoz igazodó minőségfejlesztési tervek kidolgozásban való aktív részvétel, azok megvalósításának nyomon követése és kommunikálása a vevő felé.Minőségtervek és kapcsolódó egyéb dokumentumok pl. FMEA készítése és aktualizálása a változó vevői igények figyelembevételével, illetve minőségi reklamációkat követően.Vevői látogatások/auditok szervezésében való aktív részvétel, ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok és nyomon követések végrehajtása.Első mintákkal / azok dokumentációjával kapcsolatos vevői észrevételek / jelzések kezelése, kommunikálása és koordinálása az érintett szakterületek bevonásával. Termékauditok végzése, beleértve a gyártási folyamatok megfelelőségének vizsgálatát is.Vevői reklamációk és jelzések teljes körű kezelése és megválaszolása SAP rendszerben 8D módszer alapján.Reklamációs megbeszélés előkészítése, összehívása, dokumentált ok-elemzés, hibaanalízis végrehajtása a szakértőkkel és területvezetőkkel.Javító és megelőző intézkedések/akciók foganatosítása, bevezetésének, majd hatékonyság ellenőrzése.Vevőspecifikus minőségcélok nyomon követése. A meghatározott indikátorok havi elemzése az érintett területek bevonásával.Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnálJó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapatSzéleskörű juttatási rendszerMűszaki mérnöki / minőségmérnöki végzettségMin. 3 éves szakmai tapasztalat hasonló pozícióbanMinőségirányítási rendszerek működtetésben szerzett tapasztalatAutóipari minőségügyi módszerek ismerete:
8D-módszer, problémamegoldó technikák, statisztikai módszerekBelső auditori képesítés ISO 9001:
2015Kitűnő kommunikációs képességTárgyalóképes, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásbanSzámítógépes ismeretekUtazási hajlandóságSAP ismeretekBelső auditori képesítés ISO/TS;
VDA 6.3., VDA 6.5., IRISTárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban