Vetőmagüzemi Műszakvezető

Hidasháti mezőgazdasági zrt. - Bekes County
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vetőmagüzem munkatársainak szakmai irányítása,
Koordinálása, a feldolgozási folyamatok hatékony irányításaMűszakjában a napi munkavégzések szervezése,
EllenőrzéseAdminisztrációs feladatok, napi jelentések
Naprakész vezetéseBiztonságos munkavégzés biztosítása, a
Munkavédelmi, és az üzem területére előírt technológiai előírások betartásának
EllenőrzéseFolyamatos kapcsolattartás az üzemvezetővel,
MűszakvezetőkkelKészletek kapcsán felmerülő logisztikai és
Raktározási tevékenységek ellátása, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkelKihívásokkal teli, felelős szakmai munkaStabil, hosszú távú munkalehetőségVersenyképes jövedelemCafeteriaCéges élet és baleset biztosításMunkába járás támogatás:
30 Ft/kmKözépfokú végzettségMinimum 3 év műszakvezetői vagy hasonló
Területen szerzett tapasztalatMS Office programok felhasználó szintű
IsmereteTöbb műszakos munkarend vállalásaVezetői készségek, felelősségvállalásRugalmasság és problémamegoldó képességFelsőfokú műszaki vagy agrár végzettségVállalatirányítási rendszer ismerete