Vérvevő Asszisztens Békéscsaba - Megbízási Jogviszony

Synlab hungary kft. - Békéscsaba
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

A magánvérvételi helyen megjelenő páciensek fogadása nyitvatartási időbenA vérvételi műveletek szakszerű lebonyolításaA minták szakszerű kezelése, preanalítikai folyamatok elvégzéseEseti jelleggel – a vérvételi hely nyitvatartási idejében hétfőtől péntekig 7. 00 – 12. 00 óráigHatározatlan idejű megbízási szerződésAzonnali kezdés, betanulási időszak biztosításaEseti, kiszámítható, hosszú távú megbízási lehetőségMultinacionális stabil háttérLaborasszisztens, egészségügyi ápoló/asszisztens képzettségCsapatmunkára való alkalmasságPrecíz, megbízható, szakmailag magas minőségű hozzáállásJó munkabírás, terhelhetőségPáciensorientált szemléletÉrvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás igazolvány1-3 év laboratóriumi szakrendelésen, vérvételben szerzett tapasztalat