Vendég- És Ingatlanmenedzser

Coente invest kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ingatlanok felújítási folyamatainak koordinálása, az építési munkálatok felügyelete és a költségvetési tervek kidolgozásaFelújított ingatlanok napi üzemeltetésének felügyeleteBérbeadási ügyletek kezeléseAutomatizált check-in és check-out rendszer felügyelete és támogatása. Vendégek kérdéseinek és problémáinak kezelése online platformokon vagy telefonon keresztül. Szoros együttműködés a takarító személyzettel és a karbantartó csapattal az ingatlanok tisztaságának és rendbentartásának biztosítása érdekében. Pénzügyi feladatok ellátása, mint például a bérleti díjak kezelése és a havi kimutatások elkészítéseVersenyképes fizetésCéges elektromos autó biztosítása munkavégzéshez. Apple eszközök MacBook, iPhone biztosítása a munkavégzéshez. Rugalmas munkaidő és részleges home office lehetőség. Fejlődési és előrelépési lehetőségek egy dinamikus vállalati környezetben. Fiatalos és összetartó csapat, ahol az együttműködésre és az innovációra helyezünk hangsúlyt. Inspirációt nyújtó munkakörnyezet és izgalmas lehetőség a szálláshelyek és ingatlanok felújításának, valamint hatékony kezelésének kihívásaira. Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek. Jó szervezőkészség és határozott prioritásmeghatározás. Rugalmasság és képesség a változó munkakörnyezetben való hatékony munkavégzésre. Társalgási szintű angol nyelvtudásReleváns tapasztalat szálláshelyszolgáltatásban, ingatlanfelújításban és/vagy ingatlankezelésben. Jogi dokumentumok és szerződések területén szerzett tapasztalat.