Vegyészmérnök

Work force kft. - Göd
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Ha vegyészmérnök végzettséggel rendelkezel, és szívesen szereznél tapasztalatot egy nemzetközi vállalatnál, akkor ez a te lehetőséged!
Csatlakozz partnerünkhöz, és ragadd meg a jövőt egy piacvezető, kreatív és innovatív technológiákkal foglalkozó vállalatnál!
Pest megyei, akkumulátorokat és energiatárolókat gyártó partnerünk ambiciózusjunior, vagy tapasztalattal rendelkező mérnököketkeres csapatába.
Ha szimpatikusak az alábbi feladatok, küldd el jelentkezésed az űrlap kitöltésével még ma!
Feladatok
Mérnök kollégáink számítanának rád a napi munka során, illetve mérések elvégzésben.
Kihívás számunkra a selejtarány csökkentése és a hatékonyság növelése, így fejlesztési ötleteidre is számítunk.
Részt vennél a tervezési fázistól egészen a gyártási folyamat végéig a termékek teljes életciklusában.
Aktív szerepet vállalnál a változáskezelésben, amivel a gyártási folyamat javítása a cél.
Statisztikákat és riportokat készítenél a mérnökségi vezető és a vezető mérnök kollégák felé.
Munkád során elengedhetetlen lenne a társosztályokkal való kapcsolattartás.
Területek, ahol vegyészmérnökként dolgozhatsz:
Folyamatmérnökségi terület
Minőségbiztosítási terület
Egyéb információk
Munkavégzés helye:
Pest megye
Munkaidő:
Flexibilis munkarend (munkanap kezdete 6:
00 és 10:
00 között, munkaidő vége időarányosan:
14:
40 és 18:
40 között)