Vegyészmérnök

''bige holding kft. '' - Szolnok
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Gyártási folyamatok folyamatos optimalizálása, gyártási, üzemi dokumentációk naprakészen tartása, aktív részvétel az üzem fejlesztésében, karbantartások, beruházások megvalósítása, a termelési terv alapján a termelés irányítása, az üzem folyamatos működésének biztosítása, karbantartási, beruházási tervek készítése, termelőüzem gazdasági tevékenységének felügyelete, az üzemi munkavállalók munkájának irányítása, szakmai felügyelete. Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás, béren kívüli juttatás SZÉP-kártya, év végi jutalom, munkába járás támogatása személygépkocsi esetén 30 Ft/kmigény esetén kedvezményes lakhatás biztosításaegyetemi tagozaton MSc szerzett vegyészmérnöki diplomával rendelkezik, felhasználói szintű számítógépes ismeret Microsoft Office, angol nyelvből tárgyalóképes nyelvtudása van írásban és szóban egyaránt, legalább 3-5 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben. Nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség, és stressztűrő képességönálló munkavégzésre képes és diplomatikus személyiséggel rendelkezik. Termelőcégnél szerzett munkatapasztalat.