Vámügyintéző-Adminisztrátor

J & j center kft. - Biatorbágy
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Adatok rögzítése, és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzéseStatisztikai adatszolgáltatások előkészítése, ellenőrzéseRészvétel a dokumentációk, nyilvántartások és elszámolások elkészítésében, vezetésében és ellenőrzésébenKözreműködés a hatósági eljárásokbanKapcsolattartás a raktárral és a megbízóvalHosszútávú munkalehetőségNapi szakmai támogatás és rendszeres belső képzésekFolyamatos fejlődési lehetőségMunkába járás támogatás az első munkanaptól. Helyközi bérlet 100%-át megtérítjük vagy saját gépjármű esetén 40 Ft/km biztosítunkEste 18:
00 után 30%-os műszakpótlékReggeli műszak:
6:
00-14:
30Délutános műszak:
13:
30-22:
00Nincs éjszakai műszakSzabad hétvégeKözépfokú végzettség, nem elvárás a vámszakmai képesítésGyors, felelősségteljes, precíz munkavégzésAgilis, megbízható személyiségTanulási készségÖnálló munkavégzésJó kommunikációs és problémamegoldó képességMagabiztos számítógépes ismeret excel, word, outlookAdminisztrációban, ügyintézésben szerzett tapasztalatB kategóriás jogosítvány