Vámügyi Adminisztrátor

Cargo-partner kft. - Gyáli Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátásaImport és export szállítmányok előrögzítése légi, tengeri, közútiVámáru továbbítási okmányok, tranzit okmányok és vámokmányok előrögzítéseVámhivatali személyes ügyintézésVámügyintézők munkájának támogatásaMotivált, dinamikus csapat és családias hangulatú cégkultúraEgy nemzetközi piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér és motiváló értékrendKiváló munkakörnyezet egy lelkes és dinamikus csapatbanTeljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekigKifejezetten versenyképes juttatási csomagMunkavégzés helye:
2360 Gyál, ProLogis Ipari ParkMagabiztos és ügyfélcentrikus hozzáállásKitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képességPrecíz, részletekre kiterjedő munkavégzés, terhelhetőségPozitív, energikus, eredményorientált, ambiciózus személyiségKezdeményezőkészségSzámítástechnikai ismeretek World, ExcelB kategóriás jogosítványVámügyintéző végzettségAngol nyelvtudásRégens vámprogram ismereteHasonló munkakörben szerzett tapasztalat