Vállalkozói Ügyfélkapcsolati Tanácsadó Pécs Rákóczi U. 44. Fiók

Otp bank nyrt. - Pécs
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Vállalkozói számlához kapcsolódó szolgáltatások és betéti termékek értékesítésekészpénzmozgással nem járó pénzforgalmi műveletek végzésekapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélaktivitás növelésehátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzésemunkakörhöz kapcsolódó ügyfél- és partnerkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátásaegyéb banki és bankcsoporti termékek keresztértékesítése, referálásavállalkozói standard hitelek ajánlása és értékesítése és hitel utógondozási feladatok ellátásatársasházi standard hitelek ajánlása és értékesítése, tárgyalás lebonyolítása és hitel utógondozási feladatok ellátásaüzletág helyi szakértői szintű támogatásalegalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség felhasználói szintű számítógépes ismereteküzleti, értékesítés orientált szemléletdinamizmus, eredmény- és sikerorientáltságjó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készségterhelhetőségvállalati hitelezési területen szerzett banki tapasztalatMNB hatósági vizsgák Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői Jelentkezési határidő:
2024. május 25.