Vállalkozási Előkészítő Mérnök

Stratos magasépítő zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Tervdokumentáció részletes megismerése, feldolgozása ajánlatkészítés soránTisztázandó műszaki kérdések, észrevételek megfogalmazása, és az érkezett válaszok feldolgozásaKöltségvetési mennyiségek ellenőrzése, korrigálása, vagy költségvetési kiírás elkészítéseAlvállalkozói ajánlatok bekérése és feldolgozásaAz ajánlatkészítés során a költségvetés árazásaKöltségoptimalizációs javaslatok készítése, megtakarítások kimutatásaHelyszíni bejárásokon, megrendelői egyeztetéseken részvételFolyamatos képzési lehetőségVáltozatos munkaCéges telefon, laptopVersenyképes jövedelemBarátságos, modern munkakörnyezet, fiatal, elkötelezett csapatFelsőfokú műszaki végzettség építőmérnök/építészmérnökReleváns kivitelezési vagy előkészítési 2-3 éves munkatapasztalatFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek MS Office, CADB kategóriás jogosítványAngol nyelvtudásFejlődés iránti töretlen elköteleződésStandard folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalatNyitottság az új megoldásokraStratégiai gondolkodás