Vállalkozási Előkészítő Mérnök

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző partnerünk huszonhét éves fennállása során országos szinten több mint 730 létesítmény megvalósításáért felelt, leányvállalataival együtt közel 1000 kollégát foglalkoztat.
A folyamatos bővülésre való tekintettel keresünk számukra vállakozási előkészítő mérnök kollégát budapesti lokációval.
Szakági kollegák támogatásával részvétel a kivitelezési projektekre vonatkozó pályázatok összeállításában
Az elkészült pályázati dokumentáció határidőre történő összeállítása, szakmai szempontok figyelembevételével
Alvállalkozói ajánlatok bekérése, azok műszaki és kereskedelmi elemzése, értékelése, ártükrök készítése
Költségvetési kiírások elkészítése, mennyiségi és minőségi ellenőrzése
Aktív részvétel az alternatív műszaki megoldások kidolgozásában
Aktív részvétel az ajánlatok műszaki mellékleteinek kialakításában, beleértve a műszaki- és pénzügyi ütemtervet, valamint az organizációs tervet
Közreműködés az ártárgyalásokon, műszaki egyeztetéseken és szerződéskötéseken, folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel
Elvárások / Requirements
Szakirányú végzettség (építészmérnök vagy építőmérnök)
Min. 5 éves releváns előkészítői tapasztalat
Magas szintű Excel, Word és AutoCad ismeret
Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
B kategóriás vezetői engedély
Proaktív, önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs készség
Amit nyújtunk / Benefits
Komplex juttatási csomag
Képzési és szakmai fejlődési lehetőségek
Felelősségteljes, tartalmas munkakör stabil szervezeti és szakmai háttértámogatás mellett
Változatos projektportfólió
Modern munkakörnyezet, céges rendvezvények és csapatépítők