Vállalati Ügyfél Kapcsolattartó Kkv Szegmens

K&h bank zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok, amik Rád várnak:
Kis- és középvállalati ügyfél eredményes akvizíciója, akvizíciós folyamat hatékony szervezése, új ügyfelek felkutatása, tárgyalás és javaslattétel a banki termékek és azok kondícióit illetően,meglévő kis- és középvállalati ügyfelekkel való proaktív kapcsolattartás,teljes banki termékpalettából történő többek között:
hitel és számlavezetéssel kapcsolatos termékek értékesítés a meglévő és az új kis- és középvállalati ügyfelek számára,üzleti és keresztértékesítési lehetőségek kiaknázása,vállalkozói hitelezési megoldások előterjesztése és elemzése hiteldöntés céljából,szoros együttműködés a vállalati kapcsolattartó kollégákkal.Összetartó csapatunkban, a K&
H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
Fejlődj szakmailagközvetlen felettesed mentorként segíti a munkádképzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásodbelső karrierutakkal támogatunkmodern, kényelmes környezetben végezheted napi munkádnagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésérefelsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,minimum 3 év kis- és középvállalkozások finanszírozásában szerzett tapasztalat,döntéshozói képesség, üzleti érzék, portfólió szemlélet,kimagasló elemző képesség pénzügyi adatok, cash flow, továbbá mutatók ismerete,eredményorientáltság, gyorsaság, csapatszellem,vállalkozói termékek alapos ismerete, hitelezési folyamatok ismerete,jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség,B kategóriás jogosítvány és gépkocsi vezetési gyakorlat.Angol nyelvtudás