Vállalati Üdülő Gondnok

Phoenix pharma zrt. - Balatonlelle
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A balatonlellei PHOENIX üdülőben a vendégek fogadása egész évbenVendégek adatainak rögzítése NTAK rendszerbe program üzemeltetőivel való kapcsolattartásSzobák és fürdőszobák előkészítése a vendégek fogadásáhozSzobafoglalások kezeléseÜdülő rendszeres napi takarítása és rendben tartása pl.:
háztartási papíráru kihelyezése, szappan feltöltése, tisztítószerek beszerzéseHulladékkezelésKapcsolattartás a helyi önkormányzat képviselőivelAz üdülővel kapcsolatos karbantartások és javítások felügyelete kazán, split klímák, ágyfertőtlenítés, kártevőírtás, tűzoltókészülék, egyéb alvállalkozók stb.Beruházási osztállyal való szoros együttműködésÁgynemű mosatás intézésePostai ügyintézésUdvar rendben tartása, fűnyírás, locsolásAdminisztrációs és általános gondnoki feladatok ellátásaKészenlét, szükség esetén telefonos segítségnyújtásHosszú távú, stabil álláslehetőségTámogató, összetartó csapatKözépfokú végzettségHasonló területen szerzett tapasztalatVendégszeretet, határozottság, megbízhatóság Munkavégzés helye:
Balatonlelle, Fogas utca 6.