Vállalati Elemzési Tanácsadó – Tatabányai Vállalati Business Centrum

Otp bank nyrt. - Tatabánya
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A Vállalati Business Centrum közép- és nagyvállalati ügyfélköréhez kapcsolódó elemzői feladatok pénzügyi elemzés, piaci elemzés, biztosítékok értékelése, ügyfélminősítés ellátása, finanszírozási struktúrák kialakításában aktív részvétel.Pénzügyi adatok, számviteli beszámolók, controlling adatok feldolgozása.Hitelelőterjesztések összeállítása, hitelezéssel kapcsolatos monitoring feladatok teljes körű ellátása.Üzletági szabályzatok változásának figyelemmel kísérése, változások elsajátítása.Ágazati, szakágazati információk begyűjtése, elsajátítása. Munkavégzés helye:
Tatabányafelsőfokú gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettségszámviteli ismeretekfelhasználói szintű számítógépes ismeretek Szükséges képességek:
Struktúrált gondolkozásfolyamatszemléletprecizitásmérlegképes könyvelői képesítésvállalatfinanszírozási tapasztalatangol és/vagy német középfokú nyelvismeret Jelentkezési határidő:
2024. május 22.