Vállalati Biztosítási Kárszakértő

Alfa vienna insurance group - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Vállalati vagyon és felelősségbiztosítási módozatokhoz kapcsolódó káresemények rendezése
Kiemelt káresemények helyszíni kárfelvétele és kárfelmérése
Káreseményekhez kapcsolódó dokumentációk összeállítása
Kárigények jogalapjának ellenőrzés, összegszerűségének és műszaki tartalmának elbírálása, ellenőrzése, helyszíni felülvizsgálata
Kárkifizetésekhez szükséges adatok ellenőrzése
Kapcsolattartás a vállalati vagyonbiztosításokat közvetítő partnerekkelszakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb biztosítójánál
Stabil nagyvállalati háttér
Versenyképes jövedelem, költségtérítés és egyéb béren kívüli juttatások
Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
Céges laptop, mobiltelefon
Kötetlen munkaidő
A munkavégzés a szükséges ismeretek elsajátítását követően távmunkában home office történikfelsőfokú végzettség vagy minimum műszaki középfokú végzettség
Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Min. B kategóriás gépjármű vezetői engedély
Jó kommunikációs készség és ügyfélcentrikus gondolkodás
Új ismeretek elsajátítása iránti érdeklődés
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Jó problémamegoldó készségvállalati biztosítások szakmai ismerete
Kárszakértői, kárrendezői gyakorlat
Építőipari műszaki gyakorlat
Ipari termelésben szerzett tapasztalat
Jogi közigazgatási gyakorlat
Műszaki tanári, oktatói gyakorlat
Katasztrófavédelmi tapasztalat
Rendvédelmi tapasztalat
Alkuszi partnerek ismerete
Angol vagy német nyelv ismerete
Nyugat-dunántúli lakóhely