Vagyonőr

Securimaster protect plusz kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Vagyonvédelmi nagyvállalat vagyonőr munkatársatkeresBudapest11. kerületében irodaépület területére 24/48-as munkarendbe, határozatlan idejű bejelentett munkaszerződéssel, akár azonnali kezdéssel. Alkalmazotti jogviszonyt főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel. Teljes bejelentést fizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését. Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítését pl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény. Belépéskor és évente egészségügyi szűrést. Utazási költségeid megtérítését ésszerű távolságokon belül. Élet- és balesetbiztosítást. Folyamatos szakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget. Legyélönálló és magabiztosa munkavégzésed során, de egybencsapatjátékos, Legyenek rendben aszakmai végzettségedet igazoló dokumentumokvagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga!A munkakör betöltéséhez legalább1-3 év releváns a szakmai tapasztalatszükséges!Tudjáljól kommunikálniírásban és élőszóban egyaránt!„B” kategóriás jogosítvány megléte feltétel.

Jelentkezzen most a következőre:
Vagyonőr