Vagyonőr

Jusec kft. - Veszprém
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Vagyonőr
Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáját Budapest Szabadság Téren zajló építkezésnél.
Jellemző feladatok:
Személy-és teherportánál történő beléptetés, kiléptetés
Riportálás (személybeléptető rendszer kezelése, napi kétszeri jelentés készítése, adatrögzítés)
Számunkra fontos elvárások:
Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
Jó megfigyelőképesség
Kiváló kommunikáció
Számítógép kezelési ismeretek (Excel és Outlook (levelezési rendszer) napi használata)
Ápolt, kulturált megjelenés
Amit nyújtunk:
Azonnali munkakezdés
10 órás beosztás
Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.) Budapest közigazgatási határán túl lakóhellyel rendelkező személy esetében 30 Ft km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése
Téli és nyári formaruha
Munkabér:
bruttó 1808 Forint + 451 Forint (alapbér+operátori bónusz)
Terület megközelíthetősége:
3-as metróval, továbbá a 9-es, 15-ös számú buszjáratokkal, fizetős parkolási övezet
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet hétköznap 08:
00-16:
00 között a +36 70 510 5325-es telefonszámon.

Jelentkezzen most a következőre:
Vagyonőr