Vagyonőr

P. dussmann kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Személy -és gépjárműforgalom kontroll, belépési jogosultság ellenőrzéseRecepciós feladatok ellátása, vendég tájékoztatásCCTV, tűzjelző, telefonközpont, forgalomtechnikai berendezések kezeléseJárőrözési feladatok, irodaépület és garázsszintek ellenőrzése24 órás 07-07 szolgálat ellátásaJól elvégzett feladataiért cserébe rendszeresen, pontosan érkező, a piacon versenyképes fizetést, illetve hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybe vehetőek az adókedvezmények. Nyugdíjasok, 25 év alattiak, fiatal házasok stb. kedvezménye. Évszaknak megfelelő, minőségi formaruhát biztosítunk munkavállalóink részére. Személy és Vagyonőri szakképesítésÉrvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítványKulturált megjelenésMegbízhatóságJó kommunikációs készségFelhasználói szintű számítógép ismeretHasonló munkakörben szerzett tapasztalatIdegennyelv ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Vagyonőr