Vagyon- És Felelősségbiztosítási Termékspecialista

Nba biztosítási tanácsadó korlátolt felelősségű társaság - Szombathely
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Mire számítunk Tőled:
Vállalati és lakossági ügyfelek részére a Vagyon és Felelősségbiztosítási ajánlatokat elkészítedÜgyfelek kárigényeinek ügyéntézésében részt veszelMeglévő ügyfelek szerződéseit éves szinten felülvizsgálod, tenderezteted, szükség esetén módosítodMeglévő ügyfelek évközi szerződés módosítási igényét elvégzedÜgyfeleinkkel közvetlenül tartod a kapcsolatotSzemélyes kapcsolatot tartasz a biztosító partnereinkkelKreatív ötleteidet örömmel vesszük, hogy javíthassuk az ügyfélélményt vagy a csapat teljesítményétKezdő bejelentett bérezés Nettó 300.000-400.000.- Ft / hó + negyedéves bónuszEgészségbiztosítással támogatunk egész évbenCéges eszközöket biztosítunk számodra, mint a mobiltelefon és a laptopPróbaidő alatt mentor programmal támogatjuk a beilleszkedésedetEgy kedves, támogató csapat vagyunk, ahol nyitottak vagyunk új ötleteidreKépzések és oktatások a terület még mélyebb elsajátításáhozIdeális jelöltünk vagy ha az alábbiakban magadra ismersz:
Középfokú végzettséggel rendelkezelNem áll távol tőled a precíz adminisztrációSzámodra a tanulás a fejlődést jelenti és motiváltnak érzed magad az új ismeretek megszerzésébenKiválóan kommunikálsz és kreatív vagy a problémamegoldásbanKi nem állhatod az átláthatatlanságot és a káoszt, ezért mindig törekszel rendszerszemlélettel működtetni a folyamatokatDíjazzuk, ha ezekben is jeleskedsz:
Valamelyik biztosító társaságnál már szereztél tapasztalatotLakás- és/vagy Vállalati Vagyon biztosítás területén szereztél jártasságotPSZÁF vizsgával rendelkezelIsmered a biztosításhoz kapcsolódó jogszabályokat