Üzletvezető

Malátaház kft. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Bejáratott vendégkörrel rendelkező gödöllői prémium pubba keressük az új üzletvezető kollégánkat fiatalos munkakörnyezetbe! Üzletvezetői feladatok a napi feladatok mellett:
A csapat kiválasztása, irányítása,a munka beosztása,árurendelés,leltár,a vonatkozó jogszabályi előírások betartatása, a dokumentáció rendben tartása,a kollégák oktatása, betanítása, felkészültségük ellenőrzése.Versenyképes juttatás, 450.000 forintot meghaladó fizetés havi alapbér + szervízdíj és jatt arányos része,50%-os dolgozói fogyasztás elszámolást,munkába járás támogatása,stabil munkalehetőség, kiszámíthatóság havi munkaidő beosztás.Legalább öt éves vendéglátó tapasztalat,legalább három éves vezetői tapasztalat,számítástechnikai ismeretek, excel, word, éttermi szoftver,közösségi média alapfokú kezelése,sörismeret.

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető