Üzletvezető

Tóth dávid - Balatonakali
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése, munkatársak vásárló központú vezetése, motiválása, tudatos képzése, az üzlet zavartalan működésének folyamatos biztosítása,, teljes körű vezetői feladatainak ellátása, az üzlet gazdasági szempontok alapján történő vezetése, rendelések, készletek kezelése, készletgazdálkodásmunkaerő beosztás tervezése, pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása, leltárak pontos, precíz végrehajtása, adminisztrációs feladatok. Stabil, kiszámítható jövedelem. Étkezés hozzájárulásBejárás támogatásJutalomközépfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny, vevőközpontú szemlélet, precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem, ápolt megjelenés, nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség, munkaidő-beosztásbeli rugalmasság. Hasonló munkakörben eltöltött 3-5 év tapasztalatLendületes hozzáállás, pozitív gondolkodásLaurel AIR ismereteB kategóriás jogosítvány

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető