Üzletvezető

Marischka kft. - Budapest
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Személyzet kiválasztásaNapi üzemelés koordinálásaMunkatársak munkájának ellenőrzése, hibák javításaMegbeszélések és operatív egyeztetések szervezése és lebonyolításaRiportálás Költséghatékony működést biztosító mutatók megalkotása, alkalmazása és egyeztetett sztenderdek betartásaKarbantartások, garanciális ügyintézések koordinálásaProblémás szituációk kezeléseStandok ellenőrzése, hiányok számonkéréseÁrellenőrzések, összehasonlítások értékeléseÁru rendelésSzuper beosztás:
minden hétköznap 08:
30-16:
30 közötti munkaidő. Szabad hétvégék és esték!Vadonatúj vendégtér és konyhaNapi szinten változó folyamatos kihívásokKiváló munkakörnyezetFejlődési és előrelépési lehetőségKiemelkedő bérezésÖsszeszokott, sikeres céges háttérProfesszionális adminisztrációs háttérKiváló munkakörnyezetVendég- és személyközpontú gondolkodásmód, vidám természet és jó kommunikációs képességVezetői szemléletmód és irányító képességMinimum két 1 éttermi vagy szállodai területen szerzett vezetői tapasztalatKreatív, minőség- és profitorientált gondolkodásNagy teherbíró képesség és magas teljesítmény extrém stresszhelyzetekben isOsztott figyelemre való képességVendéglátóipari programok ismereteAngol nyelv minimum középfokú ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető