Üzletvezető

Szervita operation zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Keressük új csapattagunkat a cégcsoportunk tulajdonában álló hűvösvölgyi olasz éttermünk üzletvezetői feladatainak ellátására.- az étterem működésének biztosítása – a vendégelégedettség és értékesítés maximalizálása, üzleti koncepciónk és a meghatározott értékesítési céljaink maradéktalan megvalósítása- a forgalom, értékesítési számok, működési költségek, valamint a munkaerő felelősségteljes tervezése;
mutatószámok tervezésében, nyomon követésben és ellenőrzésében való aktív részvétel- költségoptimalizálás- az étterem személyzetének koordinálása, motiválása és oktatása a vendégek átlagon felüli udvarias és figyelmes kiszolgálásának érdekében- beosztás- és munkaidőnyilvántartás készítése- rendezvények lebonyolításának felügyelete- havi leltár készítés- napi operatív feladatok- szervizbe való beállás- foglalkozás egészségügyi, biztonsági-, és HACCP szabályok betartása, betartatása- műszakvezetés, napi nyitás- és zárás,- együttműködés a Tulajdonosokkal, és a központi irodával- munkatársak toborzása, kiválasztása, fejlesztése, ösztönzése- versenyképes fizetés - havi eredményalapú bónusz- 8 órás bejelentés- inspiráló, minőségi munkakörnyezet - hosszútávú együttműködés- támogató csapat- rendkívül stabil céges háttér- személyzeti étel, ital, kávé- parkolóhely- minimum 5 év szakmai-, 1-3 év vezetői tapasztalattal rendelkezel- átlagon felül elhivatott vagy- pozitív személyiséged van – a változásban nem a problémát látod, hanem a lehetőséget- motivált és példamutató vagy- kiváló kommunikációs képességed van- átlagon felüli szervező- és kitűnő problémamegoldó képességed van- nagyfokú önállóság jellemez, hatékonyan tudod beosztani az időd, a gyors munkavégzés, és a határozott fellépés jellemez-- képes vagy betartani a határidőket- cél-, eredmény- és vendégorientált vagy- vezetői szemléleted van- motiváció Számodra a napi fejlődés - innovatív ötleteidnek és szemléletednek köszönhetően ösztönzöd a csapatod arra, hogy minden nap a legjobbat nyújtsák- erőteljes gazdasági szemlélettel bírsz – rendelkezel elemző készségekkel és tapasztalattal a költséggazdálkodás terén, a működési költségek megfelelő szinten tartásához, a hatékony készletgazdálkodáshoz- precíz vagy és elkötelezett- szereted a rendet- szeretsz csapatban dolgozni- rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal- MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak- terhelhető vagykiváló értékesítői vénád vanismered a Fruitsys rendszertanalitikus és stratégiai készségeid kimagaslóak

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető