Üzletvezető

Tiger stores hungary zrt. - Budaörs
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Szervezi és irányítja az üzlet kereskedelmi tevékenységét, működését, képviseli a cég vezetését helyilegPénzmozgás ellenőrzéseMunkaerő állománnyal kapcsolatos feladatok ellátása kiválasztás, betanítás, munkaidő nyilvántartások vezetése, munkafolyamatok kiosztásaMűködéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok, elszámolásokÁrurendelés, kihelyezések koordinálásaKészlet gazdálkodás, raktárak rendben tartásaVásárlói panaszok kezelése Kasszázás, árurendezésStabil munkahelyMagyar és nemzetközi szakmai jelenlétFejlődési és továbbképzési lehetőségekMunkavállalói kedvezményekLegalább középfokú végzettségKiskereskedelmi tapasztalat >
3 évVezetői tapasztalat >
1 évJó kommunikációs készségPozitív személyiségFelelősségteljes gondolkodásDöntési képességProaktivitásMS Office felhasználói szintű ismereteAngol nyelvtudás

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető