Üzletvezető Szombathely

Tedi árukereskedelmi kft. - Szombathely
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Eladói csapat vezetése, motiválásaÉrtékesítési eredmények maximalizálása és fenntartása az üzleti terveknek megfelelőenSzoros kapcsolattartás a területi vezetőkkelTermékek prezentálása a TEDi koncepciója alapjánÚjonnan érkezett áru kihelyezése az üzletben a cég által megadott elvárások szerintÚj munkavállalók betanítása és fejlesztéseLeltárhiány minimalizálása és az üzlet felkészítése az ellenőrzésreÉrtékesítés és pénztárkezelésRend és tisztaság megtartásaAdminisztratív feladatok:
Beosztás elkészítéseKészlet nyomon követéseMunkaügyi dokumentációk kezelése Jelenléti ívek, szabadságtervező, betegpapírok,egyéb dokumentációkÜzlet nyitással és zárással kapcsolatos teendőkTagja legyélegy stabil hátterű nemzetközi vállalatnakVersenyképes fizetésSZÉP kártya a próbaidő lejárta után 3 hónapMunkába járás támogatása közigazgatási határon túlról érkezőknekÚj üzletek nyitásának a felkészítésén és bepakolásán való részvételKellemes munkahelyi környezetFejlődési lehetőség, karrier építés10 %-os kedvezmény üzleteinkbenLegalább 1-2 év vezetői tapasztalat hasonló területen és pozícióbanUtazási hajlandóság már a betanulási időszakban isAz üzlet nyitva tartásához igazodó egésznapos beosztásKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességKiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmódPélda értékű teherbírás és önállóságRugalmasság és elkötelezettségB kategóriás jogosítvány