Üzletvezető Szekszárd

Media markt magyarország kft. - Szekszárd
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

FeladatodÜzletvezetőként biztosítod a kitűnő vásárlói és munkavállalói élményt az áruházban. Legfontosabb feladataid lesznek:
Teljes körűen ellátod a vezetői feladatokat:
Az üzletben dolgozó csapat irányítása,munkaszervezésemotiválása,fejlesztésebiztosítod az üzlet zavartalan működésétvonzó vásárlási környezetet teremtesza vásárlókra összpontosítasz, - a vásárlás előtt, alatt és után is konzultálsz velük - mindezt szenvedéllyel, ügyfélközpontúsággal, szakértelemmel teszedaktívan értékesíted a termékeket, kiegészítőket és a kapcsolódó szolgáltatásokat, miközben a vásárlói igényeket kielégíted.Kifejezed lelkesedésed a termékeink és szolgáltatásaink iránt a vásárlók felé, és az igényeiknek megfelelő lehető legjobb lehetőségeket mutatod be számukra. Új ötletekhez adsz inspirációt.Részt veszel a beérkező áruk átvételénélkezeled a pénztárgépet és részt veszel a garanciális ügyek intézésébenrészt veszel a leltározási feladatokbanmegbízható, piacvezető vállalat tagja lehetsz, ahol a fizetésed mindig a hónap utolsó napján a számládra érkezikmodern áruházi környezetben dolgozhatsz, és a legújabb innovációkat elsőként próbálhatod kiszakmai fejlődésedet közvetlen mentor segítségével támogatjukelőre tervezhető munkaidőbeosztással számolhatszvonzó béren kívüli juttatásokat biztosítunktudjuk, hogy értéket teremtünk vásárlóink és kollégáink számáraminden esélyt megadunk Neked, hogy nálunk megtaláld önmagadÖröm számodra az emberekkel való kapcsolattartás, szenvedélyesen szereted az innovatív technológiát és élvezed az értékesítést.Jelentkezz ha minél több igaz Rád az alábbiakból:
Kereskedelmi területenszerzett tapasztalattal rendelkezelszeretszélményt szereznia vásárlóknakfelelősségteljesentudod ellátni feladataidatképes vagy a cég érdekeitmaximálisan képviselniképes vagy amunkatársakat motiválni, feladataikat koordinálni, acsapatot összefogniprecíz, pontos, a munkáddal szemben pedig elhivatottvagymagabiztosés határozott fellépésed van,ráadásulkedves és jó fejvagy, aki szeretne hasonló kollégák között dolgozni