Üzletvezető Szeged

''háda-1'' kft. - Szeged
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzlet működésének biztosítása, adminisztráció vezetéseNéhány fős csapat motiválása, vezetéseHavi árukészlet csere koordinálása és lebonyolításaA vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálásaTermékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapjánA munkakör pénztárosi és eladói feladatok elvégzését is magában foglaljaHosszú távú munkalehetőség egy stabil, fejlődő magyar cégnél70%-os ruhavásárlási kedvezmény, az általad választott termékekreAlapbér:
bruttó 345.000 Ft/hó, ami nettó 229.425Ft-ot jelent.Vezetői bónusz:
nettó20.000 Ft, vagy nettó26.600 Ft, vagy nettó33.250 Ft.SZÉP kártya juttatás:
nettó 10.000 Ft/hóTeljes munkaidőSzakmai fejlődési lehetőségKereskedelemben szerzett munkatapasztalatKereskedelmi végzettségNéhány fős csapat irányításában szerzett tapasztalatKedves, vásárló-orientált hozzáállásÖnálló, precíz munkavégzésKiváló kommunikációs készségTerhelhetőség, megbízhatóságBoltvezetői végzettségEGYÉB INFORMÁCIÓ:
Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása hétfőtől péntekig:
7.45-18.00 között, szombaton 7.45-13.00-igKb. heti 40 óra munkavégzés, átlagosan kb. heti 4-5napban