Üzletvezető Sinsay - Vác

Lpp hungary kft. - sinsay - Vác
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsdAz üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartásaMagas szintű ügyfélközpontúság megvalósításaJó hangulatú, összetartó, fiatalos csapatVersenyképes fizetésHelyi és távolsági tömegközlekedési bérlettámogatásFejlődési lehetőségSzakmai képzések, rendszeres tréningekKedvezményes vásárlási lehetőségÜzlet forgalma után járó bónuszSzereted a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeket!Minimum 1-2 év tapasztalattal rendelkezel egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióbanÉrettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezelElőny, ha legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásodVisual merchandising tevékenységben jártas vagyKiváló a kommunikációs és problémamegoldó képességedPélda értékű teherbírásod van