Üzletvezető - Nyíregyháza

Ecofamily - Nyíregyháza
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Vásárlóink elégedettségének biztosítása, minőségi vevőkiszolgálás szinten tartása és folyamatos fejlesztéseAz üzletben dolgozók munkájának beosztása, irányítása, felügyelete, munkatársak motiválása, teljesítményértékelése Árurendelés, optimális készlet biztosításaRészvétel a leltár megszervezésében, lebonyolításábanÜzletmenet és belső szabályok alapos ismerete, ezek pontos végrehajtásaNapi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzéseStabil, hosszútávú munkahelyJó csapat, családias légkörVersenyképes fizetésÉves egyéb béren kívüli juttatások hűségjutalom, 13. Havi fizetésMinimum 2-3 év kereskedelmi tapasztalat hasonló pozícióban vagy nagy létszámú csoport vezetésébenKözépfokú kereskedelmi végzettség, szakma szereteteFelelősségteljes és átlagon felül elkötelezettségKépesség több egy időben zajló feladat koordinálására, magas szintű szervezőkészségMegbízható, stabil számítógépes ismeretek MS Excel, Word, Drive, Power Point, kasszaprogramB kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóságHasonló munkakörben szerzett tapasztalat