Üzletvezető Győr Árkád

Pirex-98 kft. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

GyőrÁrkád-ban lévő9027 Győr, Budai út. 1.Üzletünk zavartalan működésének biztosításaa dolgozói csapat vevőorientált vezetése, motiválása és fejlesztésenapi ügymenet felelősségteljes biztosítása árurendelés, bevételezés, minőségi átvétel, áruforgalmi jelentések, adatszolgáltatás, egyéb bolti adminisztrációversenyképes jövedelemcafeteriaönálló munkavégzésstabil háttérjó hangulatú és összetartó csapatkellemes, színvonalas, igényes munkakörülményekkiszámítható munkarend, munkaidő:
hétfőtől péntekig 7:
40-től 16 óráigdolgozói kedvezményekvevőközpontú gondolkodásmód, tulajdonosi szemléletvezetői pozícióban szerzett tapasztalat előny a kiskereskedelmi szektorban szerzett vezetői tapasztalathatározott, dinamikus munkavégzésjó kommunikációs készség és problémamegoldó képességprecizitás, pontosságmin. középfokú végzettség