Üzletvezető Gyakornok Szolnok

Jysk kft. - Szolnok
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Változatos programunk magas színvonalú képzésekből áll a vezetés, a menedzsmenteszközök és az üzletüzemeltetés területén, és jól ötvözi az üzleteinkben szerzett gyakorlati tapasztalatokat és az elméleti ismereteket. Más gyakornokokkal és nagyszerű mentorokkal szoros együttműködésben fogsz dolgozni és tanulni.A képzés saját képzési központunkban zajlik Ecseren.Öt modul egyhetes időtartamban:
elméleti áttekintés, esetek és szerepjátékok, csoportmunka, csapatépítés és képzés átfogóan.A modulok között a kijelölt Üzletvezető mentorral a munkahelyen kerülsz betanításra, valamint coachingot és útmutatást kapsz.Három vizsga esetek alapján.Az Üzletvezető gyakornoki program végső célja, hogy felkészítsen arra, hogy a közeljövőben saját üzletet vezethess.Lehetőséget kapsz arra, hogy egy olyan kiskereskedelmi vállalathoz csatlakozz, amely a jelöltek első számú választása szeretne lenni, amikor munkahelyet választanak. Dinamikusak vagyunk és számunkra fontos a véleményed – Téged is bevonunk és a fejlődésed kulcsfontosságú nekünk. Ezen felül a JYSK nagyköveteként a következőket kapod:
Öthetes, interaktív képzésből álló gyakornoki program, amely minden olyan szempontról szól, amelyre egy JYSK üzlet működtetéséhez szükség van. A program során tapasztalt kiskereskedelmi és HR szakemberek oktatnak.Egy tapasztalt mentor a szervezeten belül, aki végig a rendelkezésedre áll.A program során üzletvezető helyettesként vesznek fel, és a képzési modulok között egy üzletben dolgozol.Lehetőség a saját fejlődésre és saját felelősségvállalásraBruttó 50.000 Ft megszerezhető bónuszt a belsős versenyeken elért eredményekértBruttó 50.000 – 70.000 Ft megszerezhető bónuszt, amely a nagyszerű értékesítési eredményeket jutalmazzBruttó 60.000 Ft hűségbónusz évente kétszer, SZÉPkártyánMunkabeosztást 3 havi munkaidőkeretbenJubileumi jutalmat a nálunk töltött évekértA Munka Törvénykönyvében meghatározott pótlékokatSzakmai tréningeket és csapatépítő programokatBejárási támogatást 30 Ft/km vagy a havi bérlet 86 százaléka ingázás esetén 20 százalék kedvezményt a JYSK és a Lars Larsen Group vállalatainálPrémium egészségbiztosítást:
Medicover White+Kórház csomagAll You Can Move sporttagságotElkötelezettség a saját fejlődésed irányítására, teljes felelősségvállalás és döntéshozatal a dinamikus mindennapokban.Jó kommunikátor vagy, és képes vagy pozitív munkahelyi légkört teremteni.Egy belső erő hajt és eredményorientált vagy.Tudod hogyan kell a dolgokat véghezvinni:
Megőrzöd a nyugalmad és irányt mutatsz még stresszes helyzetekben is.Nem riadsz meg a fizikai munkától.