Üzletvezető Debrecen

H & m hennes & mauritz kft. - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Üzletvezetőnek lenni a H&
M-nél azt jelenti, hogy inspirálod és motiválod az embereket a nagyszerű eredmények elérésére. A sikeres üzletvezetőink mind nagyszerű vezetői képességgel, kiváló üzleti érzékkel rendelkeznek. A saját motivációjukból merítve inspirálnak és tanítanak másokat.Feladataid :
Mindig a vásárlókat helyezed előtérbe és a legfontosabb prioritásod, hogy kiváló vásárlói kiszolgálást nyújts az üzletedben.Gondoskodsz róla, hogy üzleted folyamatosan megfeleljen a H&
M szabványainak és a legjobb vásárlói élményt nyújtsa.Jó példával jársz elöl, motiválod és támogatod csapatodat abban, hogy fejlesszék magukat és elérjék üzleti céljaikat.Felelőséggel tartozol a toborzás, tréningek, fejlesztés és az onboarding tekintetében.Igazságos beosztást készítesz csapatod számára, összhangban az üzleti igényekkel és a költségvetéssel.Elemzed az értékesítési KPI-kat és lépéseket teszel az értékesítés és a nyereség maximalizálása érdekében az üzletben.Biztonsági rutinokat követed és betartatod.A H&
M Csoport minden alkalmazottjának vonzó juttatásokat kínálunk, valamint számos fejlődési lehetőségeket világszerte. Minden munkatársunk kap egy kedvezménykártyát, amelyet a H&
M Csoport összes márkájánál használhat az üzletekben és online. A kedvezményben résztvevő márkák a következők:
H&
M beleértve a Beauty és Move termékeket is, COS, Weekday, Monki, H&
M HOME, &
OtherStories, ARKET és Afound. A személyzeti kedvezményen kívül minden alkalmazottunk részt vesz a H&
M Incentive Program – HIP kezdeményezésben is. Amit ajánlunk még Neked:
Lehetőség a cégen belüli fejlődésre Managereink több, mint 70%-a belső kinevezésEredményalapú bónuszok, karácsonyi bónuszAYCM Sport kártyaCégen belüli tréningekUtazási költség támogatás, Budapest és helyi bérlet hozzájárulásMunkatárs ajánlási program Globális juttatásainkon kívül minden országban különböző versenyképes juttatásokat és előnyöket kínálunk. Felhívjuk figyelmed, hogy ezek foglalkoztatási típusonként és országonként eltérőek lehetnek. Tudjuk, hogy pozitív, kreatív vagy és örülsz, hogy részese lehetsz a H&
M kultúrájának és értékeinek. Emellett:
Multi-tasker vagy, aki élvezi a gyors tempójú munkakörnyezetet.Ambiciózus, kezdeményező és eredményorientált vagy.Stratégiai gondolkodásmóddal, jó elemző, és kereskedelmi érzékkel rendelkezel.Tapasztalatod van az értékesítésben és a csapatvezetésben.Elérhető vagy, beleértve az estéket és hétvégéket is. Beszélsz magyarul. További információkA munkaszerződés határozott idejű kismama visszatértéig, a meghosszabbítás lehetőségével.