Üzletvezető-Helyettes - Székesfehérvár, Mártírok Útja 11.

Lidl magyarország bt. - Székesfehérvár
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az áruház zavartalan működésének biztosítása a vásárlói elégedettség érdekébenaz üzletvezető távollétében az üzlet teljes körű irányításaközreműködés a mutatószámok tervezésében és azok megvalósulásának ellenőrzésébenjogszabályok, vállalati és vezetési alapelvek betartása és betartatásaa feladatok delegálása, megvalósításának ellenőrzéseközreműködés a munkavállalók betanításában, irányításában, motiválásábanmunkaterv beosztás elkészítése a hatályos törvények és szabályozások figyelembevételévelárurendelés, optimális árugazdálkodás és folyamatos minőség-ellenőrzésnapzárás, kasszák elszámolása a műszakok végeztévelárváltozások követése és leírás selejt rögzítésevásárlói kérések és reklamációk feldolgozásaa leltár előkészítésében és lebonyolításában való közreműködésárukészlet feltöltése, áru rendezése, üzlet takarítása, pékáru sütésegyors, precíz pénztármunkaelérhető belépő bruttó jövedelem:
704.000 Ft*garantált évenkénti béremelésbérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosítteljes- és részmunkaidős pozícióknagy értékű egészségprogramplusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljábólstabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánála közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km*részmunkaidős pozíciók esetén a bruttó jövedelem időarányosan alakul, a bruttó jövedelem magában foglalja az alapbért, pótlékokat, arra való jogosultság esetén a Lidl kártyára kapott összegetközépfokú végzettségélelmiszer-kereskedelmi tapasztalat vezetői tapasztalat előnyt jelentrugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalásajó kommunikációs készséganalitikus készség, az összefüggések felismerésének és az információk, számadatok értelmezésének képességevásárlóközpontú hozzáállásnagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőségprecizitás, pontosság, gyorsaság és barátságosság