Üzletvezető-Helyettes Nyíregyháza

Tedi árukereskedelmi kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Üzletvezető helyettesítéseEladói csapat vezetése, motiválásaTermékek prezentálása a TEDi koncepciója alapjánÚjonnan érkezett áru feldolgozása és kihelyezése az üzletben a cég által megadott elvárások szerintÚj munkavállalók betanítása és fejlesztéseLeltár hiány minimalizálása és az üzlet felkészítése az ellenőrzésreÉrtékesítés és pénztárkezelésRend és tisztaság megtartásaAdminisztratív feladatok:
Készlet nyomon követéseMunkaügyi dokumentációk kezelése jelenlétiívek, szabadságtervező, betegpapírok, egyéb dokumentációkÜzlet nyitással és zárással kapcsolatos teendőkTagja legyél egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnakVersenyképes fizetésSZÉP kártya a próbaidő lejárta után 3 hónapMunkába járás támogatása közigazgatási határon túlról érkezőknekÚj üzletek nyitásának a felkészítésén és bepakolásán való részvételKellemes munkahelyi környezetFejlődési lehetőség, karrier építés10 %-os kedvezmény üzleteinkbenFőbb feladatok, munkákLegalább 1 év vezetői tapasztalat hasonló területenUtazási hajlandóság már a betanulási időszakban isAz üzlet nyitva tartásához igazodó egésznapos beosztásKiváló kommunikációs és problémamegoldó képességKiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmódPélda értékű teherbírás és önállóságRugalmasság és elkötelezettség