Üzletkötő

Beck and partners kft. - Budapest
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Ellátandó feladatok:
Új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése
Aktív ügyfélkapcsolat fenntartása a felelősségi területen belül
Oktatások, termékbemutatók szervezése, prezentációk tartása
Kereskedelmi ajánlatok készítése
Fókusz az értékesítési célokra, új üzleti lehetőségek fejlesztése
Hozzájárulás a csapat erőfeszítéseihez a közös eredmények elérése érdekében
Várják jelentkezésed, amennyiben:
Rendelkezel középfokú végzettséggel
Szereztél legalább 2-3 éves tapasztalatot értékesítésben
Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel (anyavállalattal való kommunikáció során használatos, a tréningek és kongresszusok angol nyelven zajlanak)
Felhasználói szinten ismered a számítógépes programokat (MS Office) – Word, Excel, PPT
Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
Előnyt jelent, de nem feltétel:
Tűzoltósági/ katasztrófavédelmi ismeret, tűzoltósági szerep, pl. önkéntes tűzoltó
Műszaki beállítottság
Amit Partnerünk kínál:
Feladatkörhöz illeszkedő bérezés
100% bónuszcél:
éves bruttó alapbér kb. 17%-a
Nettó 27.000 Ft. melegétkeztetési hozzájárulás
Céges autó áll rendelkezésedre
Laptop és mobiltelefon biztosított a munkavégzéshez
Munkavégzés helye és ideje:
Országos munkavégzés
Rugalmas munkaidő, heti 3-4 nap ügyféllátogatás
Home office:
adminisztrációs feladatok elvégezhetőek otthonról is
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el friss önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva!

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletkötő