Üzleti Elemző

Veolia energia magyarország zrt. - Budaörs
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Dokumentum menedzsmenthez kapcsolódó rendszeres riportok és lekérdezések generálásaadatszolgáltatások előkészítése, kimutatások készítésedokumentum menedzsmentet támogató rendszerhez kapcsolódóan a jogosultsági rendszer kezelése, módosítása, karbantartásadokumentum menedzsmentet támogató rendszerhez kapcsolódóan paraméterezési feladatok ellátásaarchiválások központi végrehajtása a funkcionális felelős terület szakmai támogatásávaldokumentum menedzsment folyamatok digitalizációjának kialakítása, támogatásairattározási feladatok digitalizációjának kialakítása, támogatásadokumentum menedzsment rendszer felhasználóinak szakmai támogatásakapcsolattartás a társterületekkelIT fejlesztések koordinációjamunka-magánélet egyensúlyát,stabil vállalati és szakmai hátteret,önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást próbaidőt követően,dolgozói részvényjegyzési lehetőség,helyszíni szűrővizsgálatokat,ingyenes parkolási lehetőséget. Munkavégzés helye:
Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.Rendelkezik középfokú szakirányú iratkezelési-irattárazási végzettséggel és/vagy dokumentumkezelési, iratkezelési területen szerzett 2-3 éves tapasztalattalMS Office felhasználói szintű ismerete kiemelten Word, Excelmagasfokú problémamegoldó és szervező készségönálló, pontos, precíz munkavégzésjó kommunikációs készségproaktivitásfelsőfokú végzettségközépfokú angol nyelvtudástapasztalat projektek bevezetésében