Üzletfejlesztő Kereskedelmi Munkatárs

Alveola kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő szakmai ügyfélkörrel való kapcsolattartás, annak magas szintű kiszolgálása, gondozásaTerületi forgalmi célok eléréseKiemelt nagykereskedelmi és kozmetikus partnerek rendszeres látogatásaÜzletfejlesztés, új üzleti partnerek felkutatásaRendszeres akciók, promóciók szerevezése, koordinálása, hatékonyságuk kiértékeléseKépzések tartásaForgalmi statisztikai adatok, kimutatások, készítése, vezetéseSzépségipari piac és versenytársi aktivitás monitorozásaJavaslatok megfogalmazása a termékszortiment, ügyfélmanagement fejlesztésére vonatkozóanRészvétel az éves kereskedelmi szerződések előkészítésében, egyedi megállapodások kidolgozásábanFejlődési lehetőség egy stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő gyártó és kereskedelmi magyar vállalkozásbanVersenyképes fizetésCafeteria juttatásÉves bónuszEgyéb céges juttatásokHosszútávú munkalehetőségSzakmai fejlődési lehetőségDinamikus fiatal csapatMunka-magánélet egyensúly maximális biztosításaAzonnali kezdésMinimum középfokú végzettségÉrtékesítés területén szerzett min. 3-5 éves, releváns szakmai tapasztalatÖnálló precíz munkavégzés, erős time-managementMagas szintű, rugalmas ügyfélkezelésHatározott és egyben rugalmas személyiségMegbízható, lojális hozzáállásElegáns, ápolt megjelenésKozmetikai ismeretekCsapatépítéshez és összetartáshoz szükséges személyes kompetenciákFelhasználó szintű számítógépes ismeretek Outlook, Word, Excel, PowerPoint„B” kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlatPiacon elismert professzionális kozmetikai termék értékesítésében szerzett tapasztalatB2B piacon szerzett ügyfélkapcsolati manageri múltKozmetikai ipar és szereplőinek ismereteSzépségipari trendekben való jártasságAngol nyelvtudás