Üzletfejlesztési Vezető (Országos)

Exact systems hungary kft - Kecskemét
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi cégcsoportba tartozó munkaerő-kölcsönző cég Üzletfejlesztési vezető munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák
A vállalat stratégia irányvonalának megfelelően üzletfejlesztési/értékesítési feladatok, később cégvezetői feladatok ellátása
Új partnerek felkutatása (80%), meglévő partnerek folyamatos látogatása (20%)
Árajánlatok, tender anyagok elkészítése
Folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel
Együttműködés az operatív területtel és a vállalat más osztályaival
Sales Force CRM rendszer használata
Az álláshoz tartozó elvárások
Munkaerő-kölcsönzési szektorban szerzett B2B értékesítési tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Rugalmasság, utazási hajlandóság
Kiemelkedő kommunikációs készség
Angol tárgyalási szintű nyelvismeret
MS Office eszközök magabiztos és hatékony használata (Excel, PowerPoint, Outlook)
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Élő kapcsolatrendszer termelő cégeknél
Amit kínálunk
Kötetlen munkaidő, az adminisztratív teendők home office-ban végezhetők
Stabil, hosszútávú munkahely egy globális vállalatnál
Alapbér + cafeteria + teljesítmény arányos bónusz
Céges gépjármű, telefon, notebook
Folyamatos fejlődés, tréningek