Üzletfejlesztési Koordinátor

Samsung sds global scl hungary kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Új ügyfelek felkutatásaMeglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartásSzerződési elemek tárgyalása a külső üzleti partnerekkelÉves, negyedéves és havi értékesítési tervek készítéseÉrtékesítési ajánlatok és árfolyamok kezeléseÉrtékesítési KPI riportok folyamatos naprakészen tartásaÜgyfélkapcsolat-kezelésBelső rendszerek használataKözvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatokSzakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnélSzínvonalas munkakörnyezetCafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerintRugalmas munkarend 1 órás ebédidővel, mely nem része a munkaidőnekTeljesítménybónuszMunkaidő:
Teljes munkaidő 08:
00-17:
00;
60 perc ebédidővelLogisztika és/vagy értékesítés területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalatSzakirányú végzettségKommunikációképes koreai/kínai nyelvtudásKommunikációképes angol nyelvtudásMegbízhatóság, pontosság, precizitásRugalmasság, kitartásCsapatmunkára való nyitottságFelhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek Excel magas szintű ismereteStressztűrés és terhelhetőségGyors kezdés