Üzemviteli Technikus Szélturbina - Győr

Alteo nyrt. - Győr
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Szélerőművek, transzformátor alállomások üzemeltetése, és karbantartásaA szélerőművek technológiai rendszerét érintő elektronikai-, és mechanikai hibák diagnosztizálása, és elhárításaAz üzemeltetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzéseKözponti győri telephelyen történő munkavégzés, és szélerőműves telephelyek közötti napi ingázásKészenléti szolgálatban történő részvétel, és szükség esetén 1 órán belül az erőmű területén hibaelhárítás megkezdése.Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunkElkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádatOlyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjükCsaládias légkörben egy összetartó csapat tagja leszelVáltozatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetszVersenyképes juttatási csomagot kínálunk:
Éves cafeteria keretTeljesítményértékelésen alapuló bónuszÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásEgészségbiztosítási csomagCéges mobiltelefon magán használatra is Munkavégzés helye:
GyőrMűszaki villamos szakterületen szerzett középfokú szakképzettséggel rendelkezel3-5 éves tapasztalattal rendelkezelNem érzed kényelmetlenül magad a magasban, szűk helyen történő munkavégzés soránFelhasználói szinten ismered az MS Office csomagotRendelkezel B kategóriás jogosítvánnyalRendelkezel technikusi villamos szakterület végzettséggelVan GWO, villamos alállomás kezelői képesítésedRendelkezel alpinista végzettséggel, és gyakorlattalRendelkezel angol nyelvismerettelSzélerőmű üzemeltetésben, karbantartásban szereztél tapasztalatotDolgoztál már az energiatermelés, energiaszolgáltatás területén